DANCING fairPlayce POZNAŃ

pod patronatem honorowym Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka.

"DANCING fairPlayce POZNAŃ to nowa, dynamiczna formuła warsztatowego spotkania w tańcu, otwarta na zmiany i świadoma tradycji. Zapraszam Was na sierpniowe zajęcia z ulubionymi pedagogami, w miejscu, które gwarantuje znakomite warunki i niezwykły klimat."

prof. Ewa Wycichowska
Dyrektor Artystyczny projektu DANCING fairPlayce POZNAŃ

Czytaj więcej

Harmonogram

Zapisy:

Poprzez formularz na www na podstronie "Zapisy".

  • Koszt jednego warsztatu to: 370 zł.
  • Przy wyborze drugiego cena maleje i wynosi:  330 zł.
  • Trzeci warsztat 290 zł i każdy kolejny 290 zł.
  1. Obowiązują zniżki dla uczniów szkół tańca ( Fonette, Szkoła baletowa Anny Niedźwiedź, Centrum Pilates i Tańca Pendulum, Markiewicz Iwona Szkola Ruchu i tańca, Szkoła Tańca Matrum, ART OF MOVE - Dance studio, Jazz DanceStudio- Anna Beker, Point Dance Studio ) i baletu oraz studentów kierunków "Taniec" , do 26 roku życia. (290 zł za każdy warsztat).
  2. Zajęcia rozpoczynają się 20 sierpnia (sobota) od godz.13:00 i kończą 27 sierpnia (sobota) o godz. 13:00.
  3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności, ani nie sprawuje opieki nad osobami niepełnoletnimi. Udział w warsztatach osób niepełnoletnich tylko za pisemną zgodą i odpowiedzialnością opiekunów prawnych dziecka.
Uwaga - jak będą wyglądały zajęcia stacjonarne po kwarantannie:

Zniesienie kwarantanny i obostrzeń nie oznacza, że problem został zażegnany całkowicie – dlatego też wyposażamy wszystkie sale warsztatowe w żele antybakteryjne, oraz środki do dezynfekcji sprzętu. Podczas ćwiczeń warsztatowych będziemy unikać bezpośrednich kontaktów fizycznych, wietrzyć sale przed wizytą każdej grupy oraz prosić uczestników, by ominęli zajęcia, jeśli mają objawy grypowe.
Dlatego też wprowadziliśmy nowe wytyczne dotyczące zajęć stacjonarnych, by zapewnić najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa dla prowadzących i uczestników:

  • Każda sala warsztatowa będzie regularnie dezynfekowana (wszystkie często dotykane powierzchnie).
  • Między warsztatami, lub w ich trakcie będziemy dokładnie wietrzyć pomieszczenie.
  • Będziemy unikać ćwiczeń związanych z bezpośrednim kontaktem fizycznym między uczestnikami.
  • Uczestników z objawami grypy będziemy prosić o opuszczenie zajęć.
  • Przed zajęciami obowiązkowo wszyscy obecni będą musieli umyć ręcę (wodą i mydłem lub dostarczonym płynem do dezynfekcji).
  • Na zajęciach zachowamy bezpieczne odstępy między uczestnikami.


 

Godziny D1 D2 DN Hala Sala Fitness Sala Konferencyjna Sala Nowa TRX
13:15 - 14:30

LYRICAL HIP HOP A


Daniel Lee Spurr
(Advanced)

Waacking


Piotr G Jeziorowski
(For All)

Choreo


Jessica Ali
(for All)

Contemporary Dance A


Andrzej Adamczak
(Advanced)
14:45 - 16:00

Move & Groove Young gr.A


Anna YouYa Jujka
Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Zonta
Krzysztof Chamera
(Beginner)

POPPING Technika & House B


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Krzysztof Chamera
(Beginner)

Tango-technika dla wszystkich


Iwona Piwońska
(For All)

Gaga/dancers


Gosia Mielech
(Advanced)

Modern Fusion


Jean Claude Marignale
(Advanced)

LYRICAL HIP HOP B


Daniel Lee Spurr
(Beginner )

Contemporary Dance B


Andrzej Adamczak
(Beginner )
14:45 - 17:30

Popping Technika i Choreografia B


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
(Beginner)
16:15 - 17:30

Move & Groove Young gr.B


Anna YouYa Jujka
Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Zonta
Krzysztof Chamera
(Beginner)

POPPING Choreografia & House B


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Krzysztof Chamera
(Beginner)

Warsztaty Dzieci Młodsze


Maciej "Gleba" Florek
Małgorzata Gitler
(7-9)

Cuban Contemporary


Alfredo Garcia Gonzalez
(Advanced)

House Dance


Dhélé Tchekpo Agbetou
(For all)

Jazz


Jacek Wazelin
(For all)
16:15 - 17:15

Gaga/people


Gosia Mielech
(For all)
17:45 - 19:00

Move & Groove gr.A


Anna YouYa Jujka
Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Zonta
Krzysztof Chamera
(Advanced)

POPPING Technika & House A


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Krzysztof Chamera
(for All)

Warsztaty Dzieci Starsze


Maciej "Gleba" Florek
Małgorzata Gitler
(10-13)

Bachata


Yesid Chala Puello
(for all)

Commercial


Abby Aouragh
(Advanced)

Lyrical Jazz


Jean Claude Marignale
(for all)

Voguing


Magdalena Marcinkowska
(For All)
17:45 - 20:30

Popping Technika i Choreografia A


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
(Advanced)
19:15 - 20:30

Move & Groove gr.B


Anna YouYa Jujka
Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Zonta
Krzysztof Chamera
(Advanced)

POPPING Choreografia & House A


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Krzysztof Chamera
(For All)

Salsa


Yesid Chala Puello
(For all)

Dancehall


Abby Aouragh
(For all)

Afrocuban Dance


Alfredo Garcia Gonzalez
(For all)

JazzRock


Jean Claude Marignale
(For all)
20:45 - 22:00

Style & Flow Pro


Anna YouYa Jujka
(Advanced)

High Heels


Jessica Ali
(For All)

Locking


Dhélé Tchekpo Agbetou
(For All)

Musical Dance


Jacek Wazelin
(For all)
Godziny D1 D2 DN Hala Sala Fitness Sala Konferencyjna Sala Nowa TRX
08:45 - 10:00

Barre au Sol B


Anna Gruszka-Kopeć
(Beginner)
10:15 - 11:30

FUZJA FLAMENCO & HIP HOP


Małgorzata Matuszewska
(Beginner )

Dancehall "the morning session"


Abby Aouragh
(for all)

Taniec kreatywny


Paulina Wycichowska
(For all)

Barre au Sol A


Anna Gruszka-Kopeć
(Advanced)
11:45 - 13:00

Improwizacja. Integracja Polsko-Ukraińska dla wszystkich


Alisa Makarenko
(For all)

Hype Dance


Dhélé Tchekpo Agbetou
(For all)

Broadway Jazz


Jacek Wazelin
(Advanced)

Style & Flow Young


Anna YouYa Jujka
(Beginner)

Techniki Modern


Paulina Wycichowska
(Advanced)
13:15 - 14:30

Flamenco


Małgorzata Matuszewska
(Beginner )

LYRICAL HIP HOP A


Daniel Lee Spurr
(Advanced)

Waacking


Piotr G Jeziorowski
(For All)

Choreo


Jessica Ali
(for All)

Contemporary Dance A


Andrzej Adamczak
(Advanced)
14:45 - 16:00

Move & Groove Young gr.A


Anna YouYa Jujka
Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Zonta
Krzysztof Chamera
(Beginner)

POPPING Technika & House B


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Krzysztof Chamera
(Beginner)

Tango-technika dla wszystkich


Iwona Piwońska
(For All)

Gaga/dancers


Gosia Mielech
(Advanced)

Modern Fusion


Jean Claude Marignale
(Advanced)

LYRICAL HIP HOP B


Daniel Lee Spurr
(Beginner )

Contemporary Dance B


Andrzej Adamczak
(Beginner )
14:45 - 17:30

Popping Technika i Choreografia B


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
(Beginner)
16:15 - 17:30

Move & Groove Young gr.B


Anna YouYa Jujka
Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Zonta
Krzysztof Chamera
(Beginner)

POPPING Choreografia & House B


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Krzysztof Chamera
(Beginner)

Warsztaty Dzieci Młodsze


Maciej "Gleba" Florek
Małgorzata Gitler
(7-9)

Cuban Contemporary


Alfredo Garcia Gonzalez
(Advanced)

House Dance


Dhélé Tchekpo Agbetou
(For all)

Jazz


Jacek Wazelin
(For all)
16:15 - 17:15

Gaga/people


Gosia Mielech
(For all)
17:45 - 19:00

Move & Groove gr.A


Anna YouYa Jujka
Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Zonta
Krzysztof Chamera
(Advanced)

POPPING Technika & House A


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Krzysztof Chamera
(for All)

Warsztaty Dzieci Starsze


Maciej "Gleba" Florek
Małgorzata Gitler
(10-13)

Bachata


Yesid Chala Puello
(for all)

Commercial


Abby Aouragh
(Advanced)

Lyrical Jazz


Jean Claude Marignale
(for all)

Voguing


Magdalena Marcinkowska
(For All)
17:45 - 20:30

Popping Technika i Choreografia A


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
(Advanced)
19:15 - 20:30

Move & Groove gr.B


Anna YouYa Jujka
Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Zonta
Krzysztof Chamera
(Advanced)

POPPING Choreografia & House A


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Krzysztof Chamera
(For All)

Salsa


Yesid Chala Puello
(For all)

Dancehall


Abby Aouragh
(For all)

Afrocuban Dance


Alfredo Garcia Gonzalez
(For all)

JazzRock


Jean Claude Marignale
(For all)
20:45 - 22:00

Style & Flow Pro


Anna YouYa Jujka
(Advanced)

High Heels


Jessica Ali
(For All)

Locking


Dhélé Tchekpo Agbetou
(For All)

Musical Dance


Jacek Wazelin
(For all)
Godziny D1 D2 DN Hala Sala Fitness Sala Konferencyjna Sala Nowa TRX
08:45 - 10:00

Barre au Sol B


Anna Gruszka-Kopeć
(Beginner)
10:15 - 11:30

FUZJA FLAMENCO & HIP HOP


Małgorzata Matuszewska
(Beginner )

Dancehall "the morning session"


Abby Aouragh
(for all)

Taniec kreatywny


Paulina Wycichowska
(For all)

Barre au Sol A


Anna Gruszka-Kopeć
(Advanced)
11:45 - 13:00

Improwizacja. Integracja Polsko-Ukraińska dla wszystkich


Alisa Makarenko
(For all)

Hype Dance


Dhélé Tchekpo Agbetou
(For all)

Broadway Jazz


Jacek Wazelin
(Advanced)

Style & Flow Young


Anna YouYa Jujka
(Beginner)

Techniki Modern


Paulina Wycichowska
(Advanced)
13:15 - 14:30

Flamenco


Małgorzata Matuszewska
(Beginner )

LYRICAL HIP HOP A


Daniel Lee Spurr
(Advanced)

Waacking


Piotr G Jeziorowski
(For All)

Choreo


Jessica Ali
(for All)

Contemporary Dance A


Andrzej Adamczak
(Advanced)
14:45 - 16:00

Move & Groove Young gr.A


Anna YouYa Jujka
Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Zonta
Krzysztof Chamera
(Beginner)

POPPING Technika & House B


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Krzysztof Chamera
(Beginner)

Tango-technika dla wszystkich


Iwona Piwońska
(For All)

Gaga/dancers


Gosia Mielech
(Advanced)

Modern Fusion


Jean Claude Marignale
(Advanced)

LYRICAL HIP HOP B


Daniel Lee Spurr
(Beginner )

Contemporary Dance B


Andrzej Adamczak
(Beginner )
14:45 - 17:30

Popping Technika i Choreografia B


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
(Beginner)
16:15 - 17:30

Move & Groove Young gr.B


Anna YouYa Jujka
Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Zonta
Krzysztof Chamera
(Beginner)

POPPING Choreografia & House B


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Krzysztof Chamera
(Beginner)

Warsztaty Dzieci Młodsze


Maciej "Gleba" Florek
Małgorzata Gitler
(7-9)

Cuban Contemporary


Alfredo Garcia Gonzalez
(Advanced)

House Dance


Dhélé Tchekpo Agbetou
(For all)

Jazz


Jacek Wazelin
(For all)
16:15 - 17:15

Gaga/people


Gosia Mielech
(For all)
17:45 - 19:00

Move & Groove gr.A


Anna YouYa Jujka
Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Zonta
Krzysztof Chamera
(Advanced)

POPPING Technika & House A


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Krzysztof Chamera
(for All)

Warsztaty Dzieci Starsze


Maciej "Gleba" Florek
Małgorzata Gitler
(10-13)

Bachata


Yesid Chala Puello
(for all)

Commercial


Abby Aouragh
(Advanced)

Lyrical Jazz


Jean Claude Marignale
(for all)

Voguing


Magdalena Marcinkowska
(For All)
17:45 - 20:30

Popping Technika i Choreografia A


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
(Advanced)
19:15 - 20:30

Move & Groove gr.B


Anna YouYa Jujka
Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Zonta
Krzysztof Chamera
(Advanced)

POPPING Choreografia & House A


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Krzysztof Chamera
(For All)

Salsa


Yesid Chala Puello
(For all)

Dancehall


Abby Aouragh
(For all)

Afrocuban Dance


Alfredo Garcia Gonzalez
(For all)

JazzRock


Jean Claude Marignale
(For all)
20:45 - 22:00

Style & Flow Pro


Anna YouYa Jujka
(Advanced)

High Heels


Jessica Ali
(For All)

Locking


Dhélé Tchekpo Agbetou
(For All)

Musical Dance


Jacek Wazelin
(For all)
Godziny D1 D2 DN Hala Sala Fitness Sala Konferencyjna Sala Nowa TRX
08:45 - 10:00

Barre au Sol B


Anna Gruszka-Kopeć
(Beginner)
10:15 - 11:30

FUZJA FLAMENCO & HIP HOP


Małgorzata Matuszewska
(Beginner )

Dancehall "the morning session"


Abby Aouragh
(for all)

Taniec kreatywny


Paulina Wycichowska
(For all)

Barre au Sol A


Anna Gruszka-Kopeć
(Advanced)
11:45 - 13:00

Improwizacja. Integracja Polsko-Ukraińska dla wszystkich


Alisa Makarenko
(For all)

Hype Dance


Dhélé Tchekpo Agbetou
(For all)

Broadway Jazz


Jacek Wazelin
(Advanced)

Style & Flow Young


Anna YouYa Jujka
(Beginner)

Techniki Modern


Paulina Wycichowska
(Advanced)
13:15 - 14:30

Flamenco


Małgorzata Matuszewska
(Beginner )

LYRICAL HIP HOP A


Daniel Lee Spurr
(Advanced)

Waacking


Piotr G Jeziorowski
(For All)

Choreo


Jessica Ali
(for All)

Contemporary Dance A


Andrzej Adamczak
(Advanced)
14:45 - 16:00

Move & Groove Young gr.A


Anna YouYa Jujka
Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Zonta
Krzysztof Chamera
(Beginner)

POPPING Technika & House B


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Krzysztof Chamera
(Beginner)

Tango-technika dla wszystkich


Iwona Piwońska
(For All)

Gaga/dancers


Gosia Mielech
(Advanced)

Modern Fusion


Jean Claude Marignale
(Advanced)

LYRICAL HIP HOP B


Daniel Lee Spurr
(Beginner )

Contemporary Dance B


Andrzej Adamczak
(Beginner )
14:45 - 17:30

Popping Technika i Choreografia B


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
(Beginner)
16:15 - 17:30

Move & Groove Young gr.B


Anna YouYa Jujka
Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Zonta
Krzysztof Chamera
(Beginner)

POPPING Choreografia & House B


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Krzysztof Chamera
(Beginner)

Warsztaty Dzieci Młodsze


Maciej "Gleba" Florek
Małgorzata Gitler
(7-9)

Cuban Contemporary


Alfredo Garcia Gonzalez
(Advanced)

House Dance


Dhélé Tchekpo Agbetou
(For all)

Jazz


Jacek Wazelin
(For all)
16:15 - 17:15

Gaga/people


Gosia Mielech
(For all)
17:45 - 19:00

Move & Groove gr.A


Anna YouYa Jujka
Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Zonta
Krzysztof Chamera
(Advanced)

POPPING Technika & House A


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Krzysztof Chamera
(for All)

Warsztaty Dzieci Starsze


Maciej "Gleba" Florek
Małgorzata Gitler
(10-13)

Bachata


Yesid Chala Puello
(for all)

Commercial


Abby Aouragh
(Advanced)

Lyrical Jazz


Jean Claude Marignale
(for all)

Voguing


Magdalena Marcinkowska
(For All)
17:45 - 20:30

Popping Technika i Choreografia A


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
(Advanced)
19:15 - 20:30

Move & Groove gr.B


Anna YouYa Jujka
Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Zonta
Krzysztof Chamera
(Advanced)

POPPING Choreografia & House A


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Krzysztof Chamera
(For All)

Salsa


Yesid Chala Puello
(For all)

Dancehall


Abby Aouragh
(For all)

Afrocuban Dance


Alfredo Garcia Gonzalez
(For all)

JazzRock


Jean Claude Marignale
(For all)
20:45 - 22:00

Style & Flow Pro


Anna YouYa Jujka
(Advanced)

High Heels


Jessica Ali
(For All)

Locking


Dhélé Tchekpo Agbetou
(For All)

Musical Dance


Jacek Wazelin
(For all)
Godziny D1 D2 DN Hala Sala Fitness Sala Konferencyjna Sala Nowa TRX
08:45 - 10:00

Barre au Sol B


Anna Gruszka-Kopeć
(Beginner)
10:15 - 11:30

FUZJA FLAMENCO & HIP HOP


Małgorzata Matuszewska
(Beginner )

Dancehall "the morning session"


Abby Aouragh
(for all)

Taniec kreatywny


Paulina Wycichowska
(For all)

Barre au Sol A


Anna Gruszka-Kopeć
(Advanced)
11:45 - 13:00

Improwizacja. Integracja Polsko-Ukraińska dla wszystkich


Alisa Makarenko
(For all)

Hype Dance


Dhélé Tchekpo Agbetou
(For all)

Broadway Jazz


Jacek Wazelin
(Advanced)

Style & Flow Young


Anna YouYa Jujka
(Beginner)

Techniki Modern


Paulina Wycichowska
(Advanced)
13:15 - 14:30

Flamenco


Małgorzata Matuszewska
(Beginner )

LYRICAL HIP HOP A


Daniel Lee Spurr
(Advanced)

Waacking


Piotr G Jeziorowski
(For All)

Choreo


Jessica Ali
(for All)

Contemporary Dance A


Andrzej Adamczak
(Advanced)
14:45 - 16:00

Move & Groove Young gr.A


Anna YouYa Jujka
Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Zonta
Krzysztof Chamera
(Beginner)

POPPING Technika & House B


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Krzysztof Chamera
(Beginner)

Tango-technika dla wszystkich


Iwona Piwońska
(For All)

Gaga/dancers


Gosia Mielech
(Advanced)

Modern Fusion


Jean Claude Marignale
(Advanced)

LYRICAL HIP HOP B


Daniel Lee Spurr
(Beginner )

Contemporary Dance B


Andrzej Adamczak
(Beginner )
14:45 - 17:30

House B


Krzysztof Chamera
(Beginner)
16:15 - 17:30

Move & Groove Young gr.B


Anna YouYa Jujka
Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Zonta
Krzysztof Chamera
(Beginner)

POPPING Choreografia & House B


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Krzysztof Chamera
(Beginner)

Warsztaty Dzieci Młodsze


Maciej "Gleba" Florek
Małgorzata Gitler
(7-9)

Cuban Contemporary


Alfredo Garcia Gonzalez
(Advanced)

House Dance


Dhélé Tchekpo Agbetou
(For all)

Jazz


Jacek Wazelin
(For all)
16:15 - 17:15

Gaga/people


Gosia Mielech
(For all)
17:45 - 19:00

Move & Groove gr.A


Anna YouYa Jujka
Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Zonta
Krzysztof Chamera
(Advanced)

POPPING Technika & House A


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Krzysztof Chamera
(for All)

Warsztaty Dzieci Starsze


Maciej "Gleba" Florek
Małgorzata Gitler
(10-13)

Bachata


Yesid Chala Puello
(for all)

Commercial


Abby Aouragh
(Advanced)

Lyrical Jazz


Jean Claude Marignale
(for all)

Voguing


Magdalena Marcinkowska
(For All)
17:45 - 20:30

House A


Krzysztof Chamera
(Advanced)
19:15 - 20:30

Move & Groove gr.B


Anna YouYa Jujka
Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Zonta
Krzysztof Chamera
(Advanced)

POPPING Choreografia & House A


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Krzysztof Chamera
(For All)

Salsa


Yesid Chala Puello
(For all)

Dancehall


Abby Aouragh
(For all)

Afrocuban Dance


Alfredo Garcia Gonzalez
(For all)

JazzRock


Jean Claude Marignale
(For all)
20:45 - 22:00

Style & Flow Pro


Anna YouYa Jujka
(Advanced)

High Heels


Jessica Ali
(For All)

Locking


Dhélé Tchekpo Agbetou
(For All)

Musical Dance


Jacek Wazelin
(For all)
Godziny D1 D2 DN Hala Sala Fitness Sala Konferencyjna Sala Nowa TRX
08:45 - 10:00

Barre au Sol B


Anna Gruszka-Kopeć
(Beginner)
10:15 - 11:30

FUZJA FLAMENCO & HIP HOP


Małgorzata Matuszewska
(Beginner )

Dancehall "the morning session"


Abby Aouragh
(for all)

Taniec kreatywny


Paulina Wycichowska
(For all)

Barre au Sol A


Anna Gruszka-Kopeć
(Advanced)
11:45 - 13:00

Improwizacja. Integracja Polsko-Ukraińska dla wszystkich


Alisa Makarenko
(For all)

Hype Dance


Dhélé Tchekpo Agbetou
(For all)

Broadway Jazz


Jacek Wazelin
(Advanced)

Style & Flow Young


Anna YouYa Jujka
(Beginner)

Techniki Modern


Paulina Wycichowska
(Advanced)
13:15 - 14:30

Flamenco


Małgorzata Matuszewska
(Beginner )

LYRICAL HIP HOP A


Daniel Lee Spurr
(Advanced)

Waacking


Piotr G Jeziorowski
(For All)

Choreo


Jessica Ali
(for All)

Contemporary Dance A


Andrzej Adamczak
(Advanced)
14:45 - 16:00

Move & Groove Young gr.A


Anna YouYa Jujka
Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Zonta
Krzysztof Chamera
(Beginner)

POPPING Technika & House B


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Krzysztof Chamera
(Beginner)

Tango-technika dla wszystkich


Iwona Piwońska
(For All)

Gaga/dancers


Gosia Mielech
(Advanced)

Modern Fusion


Jean Claude Marignale
(Advanced)

LYRICAL HIP HOP B


Daniel Lee Spurr
(Beginner )

Contemporary Dance B


Andrzej Adamczak
(Beginner )
14:45 - 17:30

House B


Krzysztof Chamera
(Beginner)
16:15 - 17:30

Move & Groove Young gr.B


Anna YouYa Jujka
Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Zonta
Krzysztof Chamera
(Beginner)

POPPING Choreografia & House B


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Krzysztof Chamera
(Beginner)

Warsztaty Dzieci Młodsze


Maciej "Gleba" Florek
Małgorzata Gitler
(7-9)

Cuban Contemporary


Alfredo Garcia Gonzalez
(Advanced)

House Dance


Dhélé Tchekpo Agbetou
(For all)

Jazz


Jacek Wazelin
(For all)
16:15 - 17:15

Gaga/people


Gosia Mielech
(For all)
17:45 - 19:00

Move & Groove gr.A


Anna YouYa Jujka
Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Zonta
Krzysztof Chamera
(Advanced)

POPPING Technika & House A


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Krzysztof Chamera
(for All)

Warsztaty Dzieci Starsze


Maciej "Gleba" Florek
Małgorzata Gitler
(10-13)

Bachata


Yesid Chala Puello
(for all)

Commercial


Abby Aouragh
(Advanced)

Lyrical Jazz


Jean Claude Marignale
(for all)

Voguing


Magdalena Marcinkowska
(For All)
17:45 - 20:30

House A


Krzysztof Chamera
(Advanced)
19:15 - 20:30

Move & Groove gr.B


Anna YouYa Jujka
Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Zonta
Krzysztof Chamera
(Advanced)

POPPING Choreografia & House A


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Krzysztof Chamera
(For All)

Salsa


Yesid Chala Puello
(For all)

Dancehall


Abby Aouragh
(For all)

Afrocuban Dance


Alfredo Garcia Gonzalez
(For all)

JazzRock


Jean Claude Marignale
(For all)
20:45 - 22:00

Style & Flow Pro


Anna YouYa Jujka
(Advanced)

High Heels


Jessica Ali
(For All)

Locking


Dhélé Tchekpo Agbetou
(For All)

Musical Dance


Jacek Wazelin
(For all)
Godziny D1 D2 DN Hala Sala Fitness Sala Konferencyjna Sala Nowa TRX
08:45 - 10:00

Barre au Sol B


Anna Gruszka-Kopeć
(Beginner)
10:15 - 11:30

FUZJA FLAMENCO & HIP HOP


Małgorzata Matuszewska
(Beginner )

Dancehall "the morning session"


Abby Aouragh
(for all)

Taniec kreatywny


Paulina Wycichowska
(For all)

Barre au Sol A


Anna Gruszka-Kopeć
(Advanced)
11:45 - 13:00

Improwizacja. Integracja Polsko-Ukraińska dla wszystkich


Alisa Makarenko
(For all)

Hype Dance


Dhélé Tchekpo Agbetou
(For all)

Broadway Jazz


Jacek Wazelin
(Advanced)

Style & Flow Young


Anna YouYa Jujka
(Beginner)

Techniki Modern


Paulina Wycichowska
(Advanced)
13:15 - 14:30

Flamenco


Małgorzata Matuszewska
(Beginner )

LYRICAL HIP HOP A


Daniel Lee Spurr
(Advanced)

Waacking


Piotr G Jeziorowski
(For All)

Choreo


Jessica Ali
(for All)

Contemporary Dance A


Andrzej Adamczak
(Advanced)
14:45 - 16:00

Move & Groove Young gr.A


Anna YouYa Jujka
Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Zonta
Krzysztof Chamera
(Beginner)

POPPING Technika & House B


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Krzysztof Chamera
(Beginner)

Tango-technika dla wszystkich


Iwona Piwońska
(For All)

Gaga/dancers


Gosia Mielech
(Advanced)

Modern Fusion


Jean Claude Marignale
(Advanced)

LYRICAL HIP HOP B


Daniel Lee Spurr
(Beginner )

Contemporary Dance B


Andrzej Adamczak
(Beginner )
14:45 - 17:30

House B


Krzysztof Chamera
(Beginner)
16:15 - 17:30

Move & Groove Young gr.B


Anna YouYa Jujka
Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Zonta
Krzysztof Chamera
(Beginner)

POPPING Choreografia & House B


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Krzysztof Chamera
(Beginner)

Warsztaty Dzieci Młodsze


Maciej "Gleba" Florek
Małgorzata Gitler
(7-9)

Cuban Contemporary


Alfredo Garcia Gonzalez
(Advanced)

House Dance


Dhélé Tchekpo Agbetou
(For all)

Jazz


Jacek Wazelin
(For all)
16:15 - 17:15

Gaga/people


Gosia Mielech
(For all)
17:45 - 19:00

Move & Groove gr.A


Anna YouYa Jujka
Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Zonta
Krzysztof Chamera
(Advanced)

POPPING Technika & House A


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Krzysztof Chamera
(for All)

Warsztaty Dzieci Starsze


Maciej "Gleba" Florek
Małgorzata Gitler
(10-13)

Bachata


Yesid Chala Puello
(for all)

Commercial


Abby Aouragh
(Advanced)

Lyrical Jazz


Jean Claude Marignale
(for all)

Voguing


Magdalena Marcinkowska
(For All)
17:45 - 20:30

House A


Krzysztof Chamera
(Advanced)
19:15 - 20:30

Move & Groove gr.B


Anna YouYa Jujka
Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Zonta
Krzysztof Chamera
(Advanced)

POPPING Choreografia & House A


Michał Kaczorowski "Kaczorex"
Krzysztof Chamera
(For All)

Salsa


Yesid Chala Puello
(For all)

Dancehall


Abby Aouragh
(For all)

Afrocuban Dance


Alfredo Garcia Gonzalez
(For all)

JazzRock


Jean Claude Marignale
(For all)
20:45 - 22:00

Style & Flow Pro


Anna YouYa Jujka
(Advanced)

High Heels


Jessica Ali
(For All)

Locking


Dhélé Tchekpo Agbetou
(For All)

Musical Dance


Jacek Wazelin
(For all)

Patronaty

Podmioty patronujące warsztatom "DANCING fairPlayce POZNAŃ".

Weź udział w warsztatach, zapisz się już teraz

Liczba miejsca ograniczona, pod uwagę brana jest kolejność zapisów

Miejsce warsztatów

Park Rekreacyjno Sportowy FairPlayce
ul. Bożydara 10
61-607 Poznań

Termin warsztatów

od 20.08.2022 (sobota)
do 27.08.2022 (sobota)

Kontakt

Telefon:
691729190
Email:
kontakt@dancingpoznan.pl