MOVE & GROOVE gr.B

Warsztat tańca

MOVE & GROOVE gr.B (Advanced)

Jeśli jesteś specjalistą od różnych styli tańca ulicznego zapraszmy Ciebie do spotkania z wybitnymi tancerzami i choreografami. Przez 7 dni spotkacie na swojej drodze popping z Kaczorexem , hip hop z Julką, House z Krzyśkiem Chamerą i Krump z Zontą. Ten warsztat adresowany jest do średniozaawansowanych i zawansowanych osób, bo poziom trudności będzie mistrzowski.

Terminy

 • 2022-08-20 19:15. Czas trwania: 75 min.
 • 2022-08-21 19:15. Czas trwania: 75 min.
 • 2022-08-22 19:15. Czas trwania: 75 min.
 • 2022-08-23 19:15. Czas trwania: 75 min.
 • 2022-08-24 19:15. Czas trwania: 75 min.
 • 2022-08-25 19:15. Czas trwania: 75 min.
 • 2022-08-26 19:15. Czas trwania: 75 min.
Pozostała ilość wolnych miejsc: 5

Prowadzący

Anna YouYa Jujka

Anna YouYa Jujka

Jest choreografem, pedagogiem i tancerką. Tańczy od 7-go roku życia. W ciągu 35 letniej pracy z tańcem miała styczność z wieloma technikami tanecznymi, dzięki czemu posiada umiejętność łączenia takich stylów jak: jazz, modern dance, contemporary, broadway jazz, hiphop,ragga, house i wiele innych. Doświadczenie zdobywała w Polsce, Niemczech,Anglii,Francji, USA. Brała udział w licznych przedsięwzięciach artystycznych: spektaklach, pokazach firmowych, koncertach itp. na terenie całego kraju i zagranicą. Współpracuje ze szkołami tańca na terenie całego kraju, zasiada w jury od najmniejszych do największych zawodów, turniejów w kraju jak i zagranicą (Niemcy, Francja, Dania). W jej dorobku znajduje się realizacja reklam, teledysków, programów tv, projektów niekomercyjnych, filmów fabularnych. Jest założycielką studia kultury ulicznej Step Dealers. Choreograf trzech edycji You Can Dance/Polska TVN, członek Jury dwóch edycji Got To Dance/Polska Polsat. Poprzez swoje działania w świecie tanecznym i serce, które wkłada we wszystko co robi dostała przydomek Mama YouYa.
Michał Kaczorowski "Kaczorex"

Michał Kaczorowski "Kaczorex"

Michał Kaczorowski Kaczorex - Zwycięzca telewizyjnego programu tanecznego GOT TO DANCE – Tylko taniec! oraz finalista programów WORLD OF DANCE i MAM TALENT! Sędzia wielu prestiżowych polskich i międzynarodowych eventów. Swoje doświadczenie zdobył poprzez uczestniczenie w warsztatach, zawodach, pokazach oraz spektaklach na całym świecie Jako pierwszy Polak wygrał eliminacje w Berlinie do amerykańskich zawodów WORLD OF DANCE 2015 – dwukrotnie został zaproszony przez organizatorów do najlepszej szesnastki popperów, światowych zawodów UK B-Boy Championship 2010/2012 w Londynie. W duecie z Lipskee’m wywalczyli w eliminacjach w Finlandii udział w finałach najbardziej prestiżowych zawodów street dance JUSTE DEBOUT.
Zonta

Zonta

Zonta - Z tańcem związany od 2008r. Obecnie najbardziej rozpoznawalny tancerz Krump w Polsce, szkolony w kraju i za granicą przez twórców stylu oraz światową czołówkę. Szybko zyskał szacunek poprzez dzielenie się swoją wiedzą z kolejną generacją w kraju i za granicą oraz wielokrotnie zwyciężając na zawodach rangi międzynarodowej. Zonta Fam obecnie jest największym i najsilniejszym fam w Polsce. Jego podopieczni wpisują się w karty historii zajmując Pierwsze miejsca na największych eventach na świecie. Współpracownik Polskiego Teatru Tańca. Jedyny Krumper który wystąpił w finałach Juste Debout w Paryżu. Uznany za jednego z najlepiej uczących kolejną generację oraz osób propagujących styl na całym świecie.
Krzysztof Chamera

Krzysztof Chamera

Krzysztof Chamera tancerz, choreograf, instruktor tańca. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w 1994 roku pod okiem Filipa Czeszyka, z którym współpracuje do dziś. Od wielu lat rozwija się pod okiem najlepszych choreografów i instruktorów z całego świata. Specjalizuje się w technikach tańca streetdance, m.in. hip-hop, house dance. Jest jednym z prekursorów, pierwszych tancerzy i nauczycieli stylu tanecznego house dance w Polsce. Swoją wiedzą i pasją dzieli się z ludźmi prowadząc zajęcia i warsztaty tańca w całym kraju. Na co dzień pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w SPOKO Family, NDK, a od 2020 wraz z Anitą Leonowicz prowadzi szkołę tańca DOBRE TAŃCE w Szczecinie. Organizator zawodów tanecznych House Fever (house), Waackign Fever (Waacking), Dobry Contest (all styles). Dziecięce i młodzieżowe grupy taneczne przez niego prowadzone stają na podium ogólnopolskich i międzynarodowych zawodów oraz festiwali tańca, m.in. Rytm Ulicy, Rytm Ulicy Kids, Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie, ProArte, Big Dance Elite, Lil Dance Elite, Babimost Dance Festiwal, KeepArt, Polsko-Niemiecki festiwal Dance-Passion czy Bitwa na Taniec. W ciągu swojej dotychczasowej kariery tanecznej może pochwalić się licznymi sukcesami artystycznymi, zdobywanymi zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Zwycięzca i finalista takich turniejów jak Rytm Ulicy, Wirująca Strefa, Eat Your Feet, Style Wild Lipsk, House Dance Europe, House Meeting, M1, HIP HOP International POLAND, Krajowe Mistrzostwa Polski IDO, Dance Tribute, Groove Contest, SDK Polska czy Real Skill. Zaufali mu organizatorzy największych turniejów w Polsce, zapraszając go do grona sędziów podczas m.in. Rytm Ulicy, Śląska Biba, Tancbuda Challange czy Eat Your Feet. Wielokrotnie uczestniczył i realizował projekty dla programów telewizyjnych, takich jak: Eska Music Awards, Radio ZET, TVN, TVP, czy Disney XD. Za swoje osiągnięcia artystyczne został uhonorowany nagrodą indywidualną „Tańczące Eurydyki” przyznawaną przez Zielonogórski Ośrodek Kultury.

Miejsce warsztatów

 • Park Rekreacyjno Sportowy FairPlayce
  61-607 Poznań
  ul. Bożydara 10

Weź udział w warsztatach, zapisz się już teraz

Liczba miejsca ograniczona, pod uwagę brana jest kolejność zapisów

Miejsce warsztatów

Park Rekreacyjno Sportowy FairPlayce
ul. Bożydara 10
61-607 Poznań

Termin warsztatów

od 20.08.2022 (sobota)
do 27.08.2022 (sobota)

Kontakt

Telefon:
691729190
Email:
kontakt@dancingpoznan.pl