WARSZTATY DZIECI STARSZE

Warsztat tańca

WARSZTATY DZIECI STARSZE (10-13)

Jeśli przez zabawę taneczną, poznanie kroków i stworzenie małego występu, chcecie przez chwilę poczuć się tancerzami to zapraszamy Was na zajęcia dla nastolatków. Spotkacie się w kolorowym świecie dynamiki, ruchu oraz teatru tańca. Poprowadzą Was w ten magiczny świat zwycięzca 1 edycji You Can Dance, Maciej "Gleba" Florek i wspaniała nauczycielka tańca Małgorzata Gietler, która wykaształciła liczne pokolenia wspaniałych tancerzy.

Terminy

 • 2022-08-20 17:45. Czas trwania: 75 min.
 • 2022-08-21 17:45. Czas trwania: 75 min.
 • 2022-08-22 17:45. Czas trwania: 75 min.
 • 2022-08-23 17:45. Czas trwania: 75 min.
 • 2022-08-24 17:45. Czas trwania: 75 min.
 • 2022-08-25 17:45. Czas trwania: 75 min.
 • 2022-08-26 17:45. Czas trwania: 75 min.
Pozostała ilość wolnych miejsc: 8

Prowadzący

Maciej "Gleba" Florek

Maciej "Gleba" Florek

Zwycięzca 1. edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”, choreograf i twórca wielu prestiżowych projektów tanecznych i teatralnych w Europie, Ameryce i Afryce. Występował i prowadził warsztaty w teatrach i przestrzeniach miejskich między innymi w Nowym Yorku, Chicago, Zurychu, Windhoeku, Berlinie, Sankt Petersburgu, Bazylei, Paryżu czy Wiedniu. Współpracował i pobierał liczne nauki u wybitnych twórców teatru tańca: Avi Kaisera, Sebastiana Prantla, Jacka Łumińskiego, Iry Kodiche, „Storma” Rybickiego. W Polsce był tancerzem i choreografem spektakli i koncertów na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Krajowym Festiwalu Piosenki w Opolu, występował na konferencji Tańca Współczesnego i Festiwalu Sztuki Tanecznej w Bytomiu i na Biennale Tańca Współczesnego w Poznaniu. Współtworzył i występował w pierwszym polskim show tanecznym „Opentaniec”, pierwszym hip-hopowym projekcie teatralnym „12 ławek”, czy spektaklach muzycznych jak „Dracula”, „Chodnik 05”, które reżyserował Jarosław Staniek. Przez 8 lat był jego asystentem oraz współtwórcą niektórych choreografii i pomysłów scenicznych. Swoje umiejętności taneczne prezentował również w licznych filmach i teledyskach. Zaczynając od „Ubu króla” Piotra Szulkina kończąc na choreografii do „Królowa Ciszy” Agnieszki Zwiefki – filmu dokumentalnego docenionego m.in. na prestiżowym Festiwalu Filmów Dokumentalnych w Amsterdamie, którym opracowywał choreografię na około 130 tancerzy. Z reżyserem Jerzym Bielunasem i muzykiem Mateuszem Pospieszalskim współpracował jako choreograf lub współreżyser przy kilkunastu premierach teatralnych. Są to m.in: „Księga dżungli” w Teatrze Lubuskim w Zielonej Górze, „Czarnoksiężnik z Krainy Oz” w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu, „W 80 dni dookoła świata” w Amfiteatrze w Opolu, „Pamiętnik z Powstania Warszawskiego” Mirona Białoszewskiego, „Wroniec” Jacka Dukaja w Teatrze Kamienica W Warszawie, „Piaskownica” w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu, „Makabreski” w Teatrze Syrena itd. Tworzył również choreografię do gal, koncertów finałowych, oraz spektakli nurtu głównego Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, z plejadą polskich i zagranicznych artystów. W tej chwili przygotowuje na ten festiwal premierę „Głuptaski” z Kingą Preis i Małgorzatą Hajewską – Krzysztofik. Maciek Florek jest również choreografem wydarzeń teatralnych oraz plenerowych koncertów produkowanych pod potrzeby zapisu kamerowego dla telewizji i potrzeb filmu. fot:Anna Pińkowska
Małgorzata Gietler

Małgorzata Gietler

Nauczycielka tańca, animatorka kultury. Absolwentka PSKOiB we Wrocławiu na kierunku animator tańca. Ukończyła Państwowy Kurs Kwalifikacyjny w Krakowie - specjalność: taniec współczesny, oraz szkoliła się u wielu znanych w Polsce i za granicą tancerzy, pedagogów i choreografów. Jako nauczycielka tańca od początku swojej działalności pracuje we Wrocławiu z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Realizuje autorski program z zakresu ruchu i tańca stworzony na bazie wieloletnich doświadczeń. Jako animatorka tańca organizuje pokazy, konkursy oraz spotkania warsztatowe, umożliwiając wrocławskiej społeczności edukację taneczną oraz tworzenie przestrzeni do realizacji pasji tanecznych.Obecnie studiuje na Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku somatyka w tańcu i terapii.

Miejsce warsztatów

 • Park Rekreacyjno Sportowy FairPlayce
  61-607 Poznań
  ul. Bożydara 10

Weź udział w warsztatach, zapisz się już teraz

Liczba miejsca ograniczona, pod uwagę brana jest kolejność zapisów

Miejsce warsztatów

Park Rekreacyjno Sportowy FairPlayce
ul. Bożydara 10
61-607 Poznań

Termin warsztatów

od 20.08.2022 (sobota)
do 27.08.2022 (sobota)

Kontakt

Telefon:
691729190
Email:
kontakt@dancingpoznan.pl